I´m an angel, I´m a devil...and sometimes in between

KISS (of death)

20. května 2007 v 21:23 | Princess of darkness |  SrDíčKa
Majáles se u nás odehrává každý rok, ale myslím že mohu mluvit za všechny, když řeknu, že tento jsme si poprvé užili se vším všudy. Pro většinu lidí jsme možná byli trnem v oku, černobílým trnem... ale to byl účel a my se v této ,,nové" roli cítili skvěle ;)

Ráno jsme si přivstali a dostavili se k Martince domů, kde jsme se jakože měli přetvořit v naše pravé bestiální já.
Jelikož jsme nevěděli jak to dopadne, začalo se pracovat na Lukesovi (co kdybych to zkazila, že jo :D ). Udělaly jsme mu culík, aby mu vlasy nepadaly do očí. Nejvíc ale překvapenej byl, když jsem mu obličej začalo fénovat...to neschlo no...:D Musím však narcisticky podotknout, že to skončilo vážně skvěle. Pak přišla na řadu Moňa, kterou malovala Marťa a nakonec jsme se namalovaly my dvě:)

Kopáči plynu, co jsou u Benků na ulici, zastavili krumpáč v půlce dráhy a jen udiveně koukali, když jsme vyšli ze vchodu... hehe.... příjemný to pocit, viď princess:P
Všichni čtyři jsme byli poctěni být organizátory, takže jsme si šli rozebrat naše svěřence, aby jsme je seřadili do průvodu.
Děcka ve školce, co jsme dostaly přiděleny my dvě s Marťou, nadšením moc neskákaly, ale myslím, že si za chvíli zvykly. Učitelky ale nejdřív vypadaly dost znechuceně. Nakonec se jim to ale určitě zalíbilo, protože se každý dítě s náma fotilo, jsem si připadala jak nějaký exotický zvíře za vitrínu. Ehm..zvíře...the BEAST!
V průvodu a obecně v celém městě jsme vzbuzovali docela různorodé reakce, nebudu tady rozebírat jestli kladné či záporné, ale raději to shrnu slovy: Všimli si nás prostě všichni;)
Byl to první (a určitě ne zdaleka poslední) majáles, který stál za to. A proč? Protože jsme ukázali NÁS.
Welcome to our hell...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 your princess your princess | 24. května 2007 v 19:34 | Reagovat

God was never on our side!

2 Citroneq ♥ Citroneq ♥ | Web | 10. června 2007 v 12:58 | Reagovat

Krutý! :)

3 zavinka.k zavinka.k | 16. ledna 2008 v 21:29 | Reagovat

hnusssssss!!!!!!!!!!! Je to příšerná sakupina!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama